امروزه این شرکت چند ملیتی است. 70 هزار نفر در اینجا مشغول به کار هستند و میزان تولید سالانه 65 میلیون واحد است. این نشان می دهد که محصولات این مارک بسیار با کیفیت و معتبر هستند. این شرکت دارای بخش تحقیق، تولید، بازاریابی و سایر خدمات است. گری متعهد به ارائه محصولات باکیفیت و با فناوری بالا به مردم در سراسر جهان است. امروز دارای 9 پایگاه تولید در سراسر جهان است. دو کشور در چین و دو مورد در برزیل و پاکستان وجود دارد. یکی از مهمترین اهداف برند گری آسانتر کردن زندگی برای افراد است. علاوه بر این، یکی دیگر از وظایف مهم این شرکت توجه به گازهای گلخانه ای و نقش آن در کاهش این گازها می باشد. هدف آنها جلوگیری از گرم شدن کره زمین است و از این طریق آنها موفق شده اند و تأثیر گذاشته اند.

مصرف برق کولرگازی گری

کولرگازی گری به شما امکان می دهد صرفه جویی کنید! در تابستان، ما نیاز به تهویه هوا داریم تا از گرما در امان بمانیم. یکی از مشکلاتی که هنگام روشن کردن سیستم تهویه مطبوع با آن روبرو هستیم این است که قبض برق زیاد می شود. این یک مشکل کوچک نیست، به خصوص اگر وضعیت اقتصادی خانواده خیلی خوب نباشد. اما این حق هر فرد برای سعادت است. استفاده از انرژی کمتر یکی از سریعترین راه ها برای کاهش هزینه قبض های شماست، بنابراین مالکان خانه به دنبال سیستم تهویه مطبوعی هستند که باعث افزایش هزینه های انرژی در عین خنک نگه داشتن خانه نشود.

کولرگازی گری پیشنهاد خوبی است. این به شما امکان می دهد مقدار صورتحساب خود را کاهش دهید. تهویه هوای گری از این نظر عملکرد درخشان در سراسر جهان دارد. یکی از مدل های تهویه مطبوع گری دارای رتبه باورنکردنی 38 در رتبه SEER است که نسبت فصلی بهره وری انرژی را نشان می دهد. هرچه سطح بالاتر باشد، مصرف انرژی نیز بهتر می شود. در کل، میانگین امتیاز آن 23 است. تهویه هوای گری دارای لیبل است که نشان می دهد از نظر مصرف انرژی چقدر خوب کار می کند. این مزیت خوب باعث شده تا امروزه تعداد بیشتری از سیستم های تهویه هوا خریداری شود.